Saturday, March 8, 2008

Töö ja lõbu käsikäes

Eilne tööpäev kulges laisalt, arvasin küll, et teen ikka korralikult tööd, sest mitmel päeval olin töölt varem ära läinud, aga juhtus nii, et oli vaja tütre õpiasju ajada, ja siis tuli mõte kolleegidega natuke naistepäeva tähistada. Kus mujal kui Suures Linnas.

Kõigepealt käisime S.-le kleiti otsimas, tal oli vaja peole minna. Käisime siis otsimas midagi sobivat. Lõpuks leidime ka ja veel soodsate allahindlustega!

Ma proovisin ka paari asja selga, aga ma vist ei peagi ütlema, et minu jaoks sobivaid numbreid pole ilusate rõivaesemete osas leiutatud!!! :D:D:D
Siis mõtlesin küll, et peaksin vist natuke kaalust maha võtma, ehkki sel suvel pidada just volüümikad ja kurvikad naised moes olema ;) - no selle järgi otsustades ei tohiks ma endast midagi ära anda!! :D:D:D

Pärast läksime ühte kesklinna kohvikusse, mis mulle oma hubasuse ja romantilisusega meeldis. Ja väga meeldiv ning kiire teenindus.
Mõnus õhtupoolik oli. Paar tundi kadus märkamatult.

S. tänas meid, sest me oleme tema mitme tööaasta jooksul ainus ja esimene seltskond, kellega ta ka tööväliselt suhtleb, ja tal on selle üle hea meel.

Mina sain sama öelda.
Kuna ma olen väga vaikne ja tagasihoidlik ja häbelik naisterahvas (millegipärast ei usu seda keegi:D:D:D, aga see on tegelikult tõsi! :D), siis kohanen ma raskelt ning kohe kindlasti ei ole ma selline inimene, kes kuhugi seltskonda või gruppi ennast pressima hakkab. Pigem hoian omaette.

Kui A. meile tööle tuli, siis tundsin end tema seltskonnas hästi, kuna ka tema oli uus inimene, see oli hea ühendav lüli. Ka selgus üsna ruttu, et meil on vägagi ühendavaid huvisid ja ühiseid jututeemasid, millest ma teiste töökaaslastega polnud kunagi rääkinud.
Nüüd oleme kolmekesi kuidagi mõnusalt liitunud, nii et aeg-ajalt ikka pärast tööd kuskile läheme ja koos aega veedame.

Minu jaoks on sellisel töövälisel seltsielul lisaväärtus juba üldise tööõhkkonna seisukohaltki, see teeb ka töölkäimise mõnusamaks, kui seal on inimesi, kellega ei suhtle mitte ainult tööalaselt, vaid saad rääkida ka muudest asjadest.

No comments: