Tuesday, April 1, 2008

Jaanalind

Üks sõber ütles, et mu blogi loetaks palju rohkem ja see huvitaks palju enamaid inimesi, kui ma kirjutaksin konkreetsemalt ja üksikasjalikumalt.
Võib-olla küll.

Aga ma kirjutan nimelt suhteliselt üldsõnaliselt, sest ma ei taha olla tuvastatav.
Eks ikka jääb ju lootus, et keegi ei tea, kes ma olen... :)
Elame illusioonides.

Ma olen maailma parim pea liiva alla peitja. :D

7 comments:

kukupai said...

Nii nagu praegu on, on väga hea. Kui läheksid konkreetsemaks, hakataks tähelepanu pöörama hoopis teistele asjadele kui praegu, praegu on siiski esikohal Sinu enda tunded ja mõtted.
Ja muide, blogipuu edetabelis oled niikuinii esikolmikus ju.

valgeseelik said...

Oh, aitäh, kallis Kukupai, Sa tabasid ära just mu endagi mõtte - kõige olulisem on ju see, et ma saan oma mõtteid ja tundeid kirja panna. Ja tabasid ära ka selle, mida ma algul kirjutasin ja siis ära kustutasin - jah, ma olen esikolmikus, aga ma ei ole seda mitte kunagi lootnud, et mu blogi nii palju loetakse, et see paljusid huvitab, ma poleks mitte iial osanud unistadagi sellisest asjast nagu esikolmikus olemine, sest see pole mulle oluline olnud. Ma olen kirjutanud vaid oma lõbuks, olen järginud oma vajadusi oma tundeid ja mõtteid välja kirjutada - ja kui see ka teistele kuidagi südamelähedane on, siis on see mu suurim rõõm, aga pole olnud kunagi eesmärk omaette. See on ikka nii, et kui teed midagi armastusega, siis saadab seda edu. Ja seda igas eluvallas.

Trulla said...

Kaldun ka Kukupaiga nõustuma. Väga isiklikke detaile himustavad pigem sensatsioonimaiad - aga nemad kirjutajast endast pahatihti ei hooligi suuremat, vaid pigem sellest põnevusest ja rahuldusest, mida jaht kirjutaja paljastamiseks ja tema hilisem "paikapanemine" pakkuda tõotab.

Nii et jah, las olla edasi nii nagu praegu on. Isegi pregu juba on isiklike faktide osakaal ja äratuntavuse jaoks vajalike detailide hulk vägagi suur. (Ma ei ole kindel, et see millalgi tulevikus probleemseid tagasilööke ei võiks tekitada. - Aga noh, ma olen üldse pisut paranoiline igasuguste enesepaljastuse tagajärgede osas. :))))

Trulla said...

praegu*

valgeseelik said...

Aitäh, Trulla!
Kas Sulle tundub, et on liigagi palju fakte ja äratuntavaid detaile??? Tegelikult on Sul muidugi õigus - kui keegi tahaks, siis ilmselt oleksin väga kergesti tuvastatav. Loodan, et kellegi pole niipalju viitsimist hakata mingeid jälgi ajama. Milleks?! Igaühel on oma elugagi piisavalt tegemist, miks peaks hakkama urgitsema ja uurima, kes selle või teise kirjutaja taga peitub...

Trulla said...

Ma olen lihtsalt üks hirmus paranoiline persoon :D.

Aga muidugi on vahel ka kurvaks tõsiasjaks, et mõnel inimesel on kohe ikka no nii igav elu ja nii vähe oma asjadega tegelemise huvi (või peituvad nad lihtsalt oma asjadega tegelemise eest), et nad kohe ei saa enda näppusid ja kaheharulisi keeli teiste inimeste elust eemal hoitud :D.

valgeseelik said...

Sul on muidugi õigus...