Sunday, September 30, 2007

Saunõhtu Hispaaniaga

Eile oli saunaõhtu. Meid oli seekord jälle rohkem ja siis on meil väga lõbus, naeruteraapia kulub aeg-ajalt väga ära. :)

S. oli käinud Hispaanias ning rääkis meile oma reisimuljeid. Muude muljete kõrval oli neil buss vahepeal üles öelnud, ta oli oma rahakoti koos kõigi dokumentide ja rahaga ära kaotanud ja siis jälle üles leidnud ning mobiiltelefoni hotelli unustanud...

Väitis, et enam busssireisile ei lähe, pigem autoga, et saaks ise valida, kus peatuda ja mida vaadata.
Aga armus mägedesse. :)
Muljetamist oli pikalt ja kui ta ära läks, siis alles hakkasime saunatama, nii et ehkki me alustasine varakult, sain alles kella üheks koju.

Siis sain aru ka, miks mees nii tigedaks sai, kui oli juttu, et S. tuleb ka sauna. Tema arvas, et käimegi koos ühissegasaunas... Nojah, mina selle peale ei tulnud, aga ega tema ju ei teadnud, et S. osa piirdub reisimuljete rääkimisega... :)

Minu teada startis eile järjekordne turismireis Hispaaniasse, millest taas mõned mu tuttavad osa võtavad - populaarne koht see Hispaania! :)

Kui hästi läheb, ehk õnnestub siis ka neid reisimuljeid kuulda. Erinevate inimeste pilgu läbi on ju reisimuljed erinevad.

No comments: